audiovizuální vzdělávání

Na tomto místě najdete archiv videozáznamů a streamů ze zajímavých akcí a přednášek, týkajících se nových médií a mezioborového diskursu pořádané různými organizacemi jako FAMU, HAMU, CIANT, INSEA, IIM, VCPD, NoD, Lemurie. V současné chvíli přes 92h máte možnost dále rozšiřovat přidáním dalších záznamů. Streamy jsou ve formátu MP4, přehrajete je pomocí Quicktime 7 nebo VLC a jsou uloženy na streaming serveru CESNETu.

Do archivu můžete sami přidávat své záznamy a streamy, ty lze indexovat, takže se rychle dostanete na potřebné místo záznamu, komentovat, připojovat odkazy a soubory. Funkce archivu dále vyvíjíme pro lepší zapojení nových aktivit a propojení s dalším obsahem, uvítáme spolupráci.

Jak připravit videa pro archiv - Export MP4 v QuickTime

Pro uvedení v tomto archivu musí být záznam v patřičném formátu již nahraný na některém ze streamovacích serverů. Chcete přímo nahrát svoje video bez zbytečných složitostí? Využijte možnost osobního videoblogování ve svém profilu na konvergence.info, ke každému příspěvku můžete připojit 2 videa do 100MB. Redakce se pak případně postará o jejich zařazení sem.